samsun güvenlik şirketi özel güvenlik şirketi samsun özel güvenlik şirketleri samsun koruma güvenlik vip güvenlik, iş ilanları, samsun güvenlik işleri, samsun güncel haberleri samsun karadeniz güvenlik

Samsun özel güvenlik şirketi özel güvenlik eğitim kurumu

ÖZ D-İ Güvenlik SAMSUN

Üyelik Girişi
NEDEN ÖZ D-İ GÜVENLİK

Hakkımızda

Sektörde 2007 yılında bu yana faaliyet göstermekte olan şirketimiz 2010 yılında Bahçelievler mahallesindeki yeni yerine taşınmıştır. Samsunda güvenlik şirketi olarak faaliyet göstermekteyiz bunun yanında güvenlik eğitimi yakın koruma alanlarında eğitimlerimiz bulunmaktadır.. Şirketimiz sloganı olan "Güvendesiniz" anlayışını benimseyen çalışanların ve hizmet alanların huzur içinde çalışmasını sağlamaktır. Ortakaradeniz bölgesinde merkezi Samsun ve çevre illerinde güvenlik hizmetleri(Fabrika, site, plaza, avm, özel mülkiyet, otogar, depo vb. alanlar. ), güvenlik eğitimleri, yenileme eğitimleri alanlarında hizmetler vermekteyiz. Hedefimiz Samsunda "Güvenlik" denilince akla ilk gelen firma olmaktır.

KALİTE ANLAYIŞIMIZ
Temel faaliyet alanımız olan güvenlik hizmetlerini; başta hukuk kuralları içinde, toplum değerlerine, akitlere ve ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Standardlarına uygun olarak yerine getirmektir.
Bunu yaparken;

* Kalite seviyemizi sürekli arttırmak

* Müşteri memnuniyetini sürekli arttırmak

* Çalışanların memnuniyetini sağlamak ,


temel politikamızdır.


Güvenilir, disiplinli, istikrarlı, bilgili, saygılı, sorun değil çözüm üreten, müşteri memnuniyetini olmazsa olmaz kabul eden çalışma anlayışıyla yanınızdayız.


Samsun özelgüvenlik özel güvenlik konser Samsun haber Samsunhaber polis samsun iş ilanı Samsun gazete Samsun elaman emniyet güvenlik önlemleri silah bilgisi atış eğitim sertifika programları
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret133891
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.477332.6074
Euro34.596434.7351
Hava Durumu
Saat